fbpx
FAQ

Dj na wesele FAQ

Najczęściej zadawane pytania – DJ na wesele, poprawiny, jubileusz, urodziny, imprezy integracyjne, imprezy firmowe, bankiety, bale karnawałowe, andrzejkowe, sylwestrowe, studniówki, dancingi, eventy.

Pytania i odpowiedzi do DJ`a
Czy... ? FAQ

Aby zaspokoić Twoją/Waszą wstępną ciekawość, postanowiłem przygotować specjalną podstronę z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania.

Pytania zadają zarówno pary młode, jak również inni zleceniodawcy szukający Dj`a/wodzireja na imprezę okolicznościową, bal, event, bądź innego wydarzenia o charakterze tanecznym lub charakterze rozrywkowym.

Poniżej przedstawiam szereg najczęściej zadawanych pytań do DJ’a. Wśród odpowiedzi na pytania można znaleźć również porady dotyczące muzycznych aspektów organizacji imprez takich jak wesele, poprawiny, jubileusz, urodziny, imprezy integracyjne, imprezy firmowe, bankiety, bale karnawałowe, bal andrzejkowy, bal sylwestrowy, studniówki, dancingi, eventy.

Pytania i odpowiedzi obejmują m.in aspekty: kosztów, rezerwacji terminu, spraw organizacyjnych,
repertuar,  czy zabaw i konkursów.

Dj Bart – pytania i odpowiedzi

Najczęściej zadawanie pytania kierowane do DJ`a na wesele, DJ`a na poprawiny
DJ`a na jubileusze, DJ`a na urodziny, DJ`a na imprezy integracyjne

Dlaczego Dj Bart, czyli dlaczego ja?

Starannie dobrana muzyka i znakomita zabawa to wyznacznik niezapomnianej atmosfery w trakcie Państwa przyjęcia, a ono – musi być nie zapomniane. Dlatego konieczne jest, aby oprawą muzyczną zajął się profesjonalista – taki jak ja.

Jako DJ oraz wodzirej poprowadzę przyjęcie do białego rana, nie zapominając o toastach, zabawach, oczepinach i innych atrakcjach na parkiecie.

Jak długo trwają bloki muzyczne?

W zależności od predyspozycji gości, analogicznie – na początku imprezy, jest to zazwyczaj 5-6 utworów, jednakże gdy tańce i szaleństwo na parkiecie już nabiorą “temperatury”, wówczas blok muzyczny może wydłużyć się nawet i do 50 minut 🙂

Jak długo trwają przerwy?

Przerwy pomiędzy blokami muzycznymi, trwają zazwyczaj około 10 minut. W trakcie przerw zawsze z głośników płynie cichutka muzyka w tle. Czas trwania przerwy, może się nie znacznie wydłużyć, np. w sytuacji, gdy obsługa sali, podaje posiłek.

Jak dokonać rezerwacji terminu?

Rezerwacji terminu można dokonać, podpisując umowę oraz wpłacając zadatek na poczet powyższej umowy.

Preferuje osobiste spotkanie w trakcie którego możemy dopełnić formalności, w przypadku braku możliwości spotkania, spowodowanym brakiem czasu, zbyt dużą odległością etc. istnieje możliwość zawarcia umowy w sposób elektroniczny.

Wówczas sporządzam dla Państwa dokument, który następnie drogą mailową wysyłam do Państwa, drukujecie go Państwo sobie, podpisujecie, skanujecie i odsyłacie w wiadomości zwrotnej.

Kiedy płacimy za usługę?

W momencie sporządzenia umowy o świadczenie usług, wpłacanie Państwo zadatek, natomiast pozostałość ustalonej kwoty regulujecie na koniec trwania imprezy.

Koszty tantiem dla ZAIKS, kto je ponosi?

W Polsce obowiązek opłacenia tantiem ZAIKS, leży po stronie organizatora imprezy (w przypadku wesela są to Państwo Młodzi) często jednak zdarza się że owe koszty, reguluje restauracja / sala weselna. Jeśli lokal zastrzega sobie w umowie, że to Wy macie zapłacić za publiczne odtwarzanie utworów na Waszym przyjęciu, chętnie pomogę w załatwieniu formalności z tym związanych.

Czy prowadzisz oczepiny, zabawy i konkursy?

Naturalnie. Oprócz obsługi muzyczno-technicznej Waszego przyjęcia, pełnię także rolę wodzireja, prowadząc obrządki, zabawy i konkursy, dbając jednocześnie o dobrą zabawę gości.

Zajmuje się kompleksową oprawą muzyczno-techniczną, wszelakich imprez okolicznościowych takich jak:

 • wesela
 • poprawiny
 • jubileusze
 • urodziny
 • imprezy integracyjne
 • imprezy firmowe
 • bankiety
 • bale karnawałowe
 • bale andrzejkowe
 • bale sylwestrowe
 • studniówki
 • dancingi
 • event-y