Litery LOVE, duży napis LOVE

Litery na wesele – LOVE

Podczas organizacji uroczystości weselnej, oprócz wspomnień, zdjęć i obrączek – Parze Młodej pozostaje jeszcze masa rzeczy do załatwienia… Ale wcale tak nie musi być – wystarczy dobry plan i organizacja. Wybierając Dj Bart możesz skupić się na innych równie ważnych elementach wesela. Dj na wesele, czyli Dj Bart oferuję wynajęcie pięknych, dużych liter na wesele LOVE, który uświetni Waszą uroczystość.

Napis na wesele – LOVE

Litery na wesele
Litery na wesele

Po pierwsze, pamiątki weselne to przedmioty, na które Młoda Para będzie spoglądać po latach, wspominając jeden z najważniejszych dni w swoim życiu. Warto zatem zadbać o to, aby dodatki weselne były różnorodne, naprawdę pomysłowe i oryginalne. Litery na wesele – w tej kategorii proponuje jeden z elementów, który na lata zapadnie w Waszej pamięci. Marzą Ci się świecące litery? Świecący napis na wesele zaprojektowałem tak, aby był ozdobą na weselu.

Ponad to litery z pewnością będą idealnym uzupełnieniem, a zarazem atrakcją na Wasz ślub. Na pewno szerokie zastosowanie sprawdzi się zarówno do podświetlenia baru, recepcji, scenografii do ślubnych filmów, bądź jako atrakcja w kąciku fotograficznym dla gości.

Ceremonia ślubna i wesele są wyjątkową formą manifestacji waszej miłości. Trudno sobie wyobrazić piękniejsze okoliczności od wyznania bezkresnego uczucia, niż uroczysta przysięga w obecności grona najbliższych, najważniejszych ludzi w waszym życiu. Tego dnia miłosne słowa „LOVE”, litery na wesele, są wszechobecne, wypowiadane, przekazywane spojrzeniem, gestem, krążą w powietrzu. Dlaczego by nie „schwytać” ich i wyrazić w formie dekoracyjnych napisów, liter, zabawnych tekstów?  To świetny pomysł na oryginalną, pełną humoru dekorację weselną. Kochacie się? Oznajmijcie to światu!

Duże litery LOVE

Litery na wesele
Napis na wesele

Litery możemy postawić przed Waszym stołem lub za Waszymi plecami. Liter możemy umieścić w dowolnym innym miejscu na sali. Nowoczesna aranżacja wesela z wielkim  napisem LOVE zrobi wrażenie na gościach i będzie przepięknym tłem dla Waszego ślubu. W przeciwieństwie do drewnianych napisów, a patrząc na roziskrzone światłem litery LOVE , trudno mieć wątpliwości co do temperatury uczuć nowożeńców. Najbardziej godne uwagi jest idealne połączenie dekoracji weselnej z dużym napisem obwieszczającym miłość.

Oświetlenie LED zmienne – świeci cała powierzchnia litery. Litery posiadają wiele programów i kolorów świecenia. Każda litera ma wysokość 100 cm. Cena ustalana jest indywidualnie w zależności od terminu oraz ewentualnego pakietu usług DJ na wesele. Piękny napis love czeka na Wasze wesel. Jesteście zainteresowani ? Jeżeli tak to skontaktujcie się ze mną.

Zobacz jak litery na wesele LOVE, napis LOVE na wesele, duże litery LOVE na wesele wyglądają na żywo, podczas uroczystości weselnych.